HAKKIMIZDA

Modern tarımın gerektirdiği şekilde toprak işlemesi, sulama, iklime ve toprağa uygun çeşitlerin seçilmesi ve tüm bunların sonucu bilinçli gübre kullanımı giderek önem kazanmaktadır.

Ülke nüfusumuzun arttığı bilinen bir gerçektir. Bu doğrultuda hedeflerimiz ; birim alandan daha fazla ürün alarak ülke nüfusunun gıda ihtiyacını karşılamaktır. Aynı zamanda bu kadarı ile de yetinmeyip ürün kalitemizi maksimuma çıkararak tüm dünya ülkelerine yetiştirdiğimiz ürünleri ihraç etmektir. Tarımda önce Türk sonra Dünya Üreticilerinin Çözüm Merkezi olmaktır.


Bu amaçla 2006 yılından itibaren dünyada büyük söz sahibi olan firmalardan gübre ithal etmeye başladık. Kısa bir sürede zengin ürün yelpazemizi Türk Üreticilerinin hizmetine sunduk. Her türlü sorununa çözüm bulacak ürünler geliştirdik. 2007 yılında NPK üretim fabrikasını kurduk. Yüksek teknolojik donanım ve ekibimiz ile bir çok ürünler ürettik. Ülkenin dört bir yanına yeni markalarımız aracılığı ile çözümler ulaştırdık ve ulaştırmaya devam ediyoruz. Ürün ve Marka çeşitlerimizi arttırmaya ve geliştirmeyi sürdürüyoruz.
Çok kısa bir dönemde; sıkı çalışmamızın sonucu yüksek kalitedeki bu ürünlerimizi yurtdışına birçok ülkeye ihraç ediyoruz ve bu markalarımızı Dünya üreticilerine tanıtmaya devam ediyoruz. Türk ve Dünya üreticilerine Tarımsal alanlarda çözümler sunuyoruz.

VİZYON

Faaliyet gösterdiği TARIM SEKTÖRÜNDE sürekli gelişme anlayışı ile kaliteli ürün ve hizmetler sunan öncü , dinamik, lider ve etkin şirketlerden biri olmak. Müşteri beklentilerine uygun hizmet anlayışını benimseyen güvenilir, verimli, yenilikçi bir şirket olmak İthal ettiğimiz ve ürettiğimiz tüm ürün çeşitlerimizi, önce Türk sonra Dünya çiftcilerine kolaylıkla ulaştırabilmek. Dünya'nın hemen hemen her yerinde yeni şubeler açmak. Dünya'daki her türlü bitkinin her tür sorununa en doğru çözüm bulmak. Buna göre en iyi gübre markalarını üretmek. Dünya'da, tarım alanında Türkiye'yi en iyi şekilde temsil edebilmek. Dünya'da Tarımın Çözüm Merkezi olmak.

MİSYON

Üreticilerimize en iyi hizmeti verebilmek.
Ürünlerimize yüksek kalite kazandırmak.
Üreticilerimizin ürününün her türlü sorununa en etkili yöntemi kullanarak en kısa zamanda çözüm bulmak.
Tüketiciye tarım ürünlerini en sağlıklı biçimde ulaşmasını sağlamak.
Çözüm Ortaklarımızın yani Bayilerimizin taleplerini en kısa zamanda ve en doğru şekilde karşılayabilmek, kendimizi ve ortaklarımızı üreticilerimize mahçup etmemek.