ÜRÜNLER / ÖZEL GÜBRELER /

SNIPER MANGAN

Mangan Tuzu (Mangan Sülfat İçerikli)

MANGAN TUZU (MANGAN SÜLFAT İÇERİKLİ)

Mangan eksikliği ve mangan gübrelemesinin önemli olduğı bitkiler için özel şelatıyla birlikte yüksek oranda mangan içerir. Özellikle soğuk  dönemde sera bitkilerinde renklenmeye,kızarmaya yardımcı olur

KARIŞABİLİRLİK DURUMU : Pestisit ve yaprak gübreleri ile karışabilir. Uygulama yapılmadan önce kavanoz testi yapılması tavsiye edilmektedir. Suda eriyebilir toz formülasyonda olduğundan tavsiye edilen doz başka bir kapta en az 10-15 lt suda eritilip aletin deposuna aktarılır. Daha sonra tank su ile tamamlanır ve karıştırılıp yapraktan püskürtüleceği gibi topraktan veya salma sulama ile tabandan da verilebilir.

SAKLAMA VE DEPOLAMA :

SNIPER Mangan muhafaza edilecek depolar kuru olmalı, orijinal ambalajında ve ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir.Boşaltılan ambalajlar yakılmalı veya gömülerek ortadan kaldırılmalıdır, başka amaçlar için kullanılmamalıdır.Kuvvetli güneş ışığında uygulama yapılıyorsa, SNIPER Mangan, toprağa gömülüp sulanmalıdır.

Depolama sıcaklığı min. 0 oC, max. 45 oC olmalıdır.Normal şartlar altında üretim tarihinden itibaren 3 yıl özelliklerini korur.

UYARILAR

*Kullanmadan önce etiketi okuyunuz.

*Sadece gerekli olan yerlerde kullanınız.

*Asla uygun doz oranlarını aşmayınız.

*Çocuklardan ve gıdalardan uzak tutunuz.

*Uygulama sırasında maske,koruyucu elbise,eldiven ve gözlük kullanınız.

*Uygulama sırasında bir şey yemeyiniz,içmeyiniz ,sigara kullanmayınız.

*Deri ve gözle temastan kaçınınız.

*Yutulduğunda bol su içiniz ve hemen doktora başvurunuz.

 

Garanti edilen içerik % w/w

Suda Çözünür Mangan (Mn) 31,0